האם כלים למנעולן הם חוקיים?

האם כלים למנעולן הם חוקיים?

בקורסי הכשרת מנעולנות שלנו אנו מכסים חומר רב. תלוי בסוג הקורס שתבחרו, תוכלו לכסות רמות שונות של אימונים. עם זאת, כל קורס כולל שימוש בכלי איסוף נעילה מיוחדים ופיתוח המיומנויות הדרושות לכם לעבודה, שינוי וטיפול במנעולים.

 

אבל חכה – האם אין ביצירה זו דמיון לא מוסרי ל'האדם הרע 'בכל סרט? האין זה כיצד דמויות מצוירות פורצות לבנקים, קמרונות ובתים? ישנן כמה תקנות חוקיות רגישות בכל הקשור לכלי לאיסור נעילה. במאמר של היום נסביר מה המשמעות של אלה עבורך.

 

האם כלים לנעילת מנעולים יהפכו אותך לפשע?

אז האם אתה עבריין שהזמנת את סט כלי הבחירה לנעילה הראשון שלך? האם בחירת נעילה מכניסה אותך לרשימה מבוקשת? והאם MPL עובר על החוק כל הזמן הזה, מכשיר חבורה של מנעולנים ומנעולנים מומחים?

 

כמובן שלא – ואינך עבריין ברכישת כלים לביצוע מנעולים. אבל אתה עדיין צריך להיזהר.

 

כדי לוודא שיש לנו את זה נכון, הבה נבחן בנוסח הרשמי מחוק הגניבה 1968. סעיף 25 קובע את הדברים הבאים:

 

"אדם יהיה אשם בעבירה אם, אם לא נמצא במקום מגוריו, יש לו עיתון כלשהו לשימוש במהלך או בקשר עם פריצה או גניבה כלשהי."

 

אז לפני שאתה אורז את כלי איסוף הנעילה שלך בחג או תוחב אותם בכיס והולך לפאב, זכור שאם אתה נעצר במקום ציבורי ונמצא שיש לך כלים לביצוע מנעולים, יהיה לך על כמה שאלות קשות מאוד לענות.

 

בזמן שאתה עובר על החוק מבחינה טכנית, סביר להניח שפעילות לא חשודה תסבך אותך. אם יש לך כלים למקצוע שלך, זה לא אמור להיות נושא. אך גורמים אחרים כמו הרשעות קודמות ושעת היום יובאו בחשבון.

 

למי שמעוניין בבחירת מנעול אך לאו דווקא בקריירה של מנעולן, התנסות בכלים לביצוע מנעולים בתוך ביתך היא חוקית מבחינה טכנית. אך האם זה סיכון שכדאי לקחת? אם אתה נמצא עם הכלים האלה בזמן הלא נכון במקום הלא נכון, ההשלכות עשויות להיות חמורות. אף אחד לא אמור להיות מסוגל לקנות כלי מנעולן עד שיהיו מנעולן מוסמך לחלוטין. אלה התקנות שאנו עובדים על ידי הדרכת מנעולן MPL.

 

קורס מנעולנות בישראל

מדוע לא להירשם לקורס הכשרה במנעולן בישראל כדי לוודא שאתה מבין את החוקיות בעבודתם של מנעולנים? ככה, יהיו לך ההסמכות המתאימות להראות מדוע אתה נושא כלים לביצוע מנעולים.

 

אנו עדיין לא ממליצים לשאת כלי איסוף נעילה בפומבי, מחוץ למשמרת, אך לכל הפחות, הנסיבות שלך לא יהיו חשודות.

 

אנו מציעים מגוון מסלולי הכשרה למנעולן. כל אחד מהם מתאים למתאמנים מכל יכולת, שאיפה ותקציב. אינך צריך שום הסמכה כדי להתחיל את קורסי ההדרכה שלנו איתנו – רק מחויבות ורצון ללמוד.

כתיבת תגובה