ביקורת Dell G5 15

ביקורת Dell G5 15

מחשב נייד המשחקים G5 15 5590 של Dell הטוב משתפר בעיצוב הגרסה הקודמת. יש לו ביצועים טובים ותכונות עבור הכסף – כולל דגם ההתחלה של 950 דולר – וחיי סוללה מדהימים למערכת משחקים.

 

התכונות הגרועות כמו Thunderbolt 3, מקלדת RGB בעלת ארבעה אזורים ותצוגה של 144 הרץ זמינים רק עם גרפיקה מתקדמת יותר.

 

בשורה התחתונה עדיין אחד מהמחשבים הניידים המיינסטרים הטובים ביותר שתוכלו למצוא בזכות הביצועים החזקים שלו, מגוון אפשרויות רכיבים ועיצוב ידידותי יותר לנסיעות וידידותי למשתמש.

 

זה הזמן הטוב ביותר לקנות מחשב נייד משחקי כניסה או הגרוע ביותר. גם אינטל וגם Nvidia החזיקו חומרה מעודכנת, מה שאומר שאם תקבלו דגם חדש כמו Dell G5 15 5590, תקבלו את הרכיבים האחרונים. ומכיוון שה- G5 הוא מקו המשחקים המרכזי של Dell ולא ממותג Alienware שלו, תקבלו אותו במחיר טוב, החל מפחות מ -1,000 דולר. המחירים הבינלאומיים מתחילים ב -1,120 ליש"ט או 1,405 דולר ארה"ב.

 

למרות שמודל הבסיס הוא בעל ערך טוב, עדיף לטווח הרחוק לקנות גרסה עם גרפיקה טובה יותר. ואם אתה מגדיר את התצורה של ה- G5 15 עם גרפיקה טובה יותר, אתה יכול, בתורו, להוסיף תכונות אחרות כולל מקלדת עם תאורה אחורית RGB או תצוגה של 144 הרץ.

 

מצד שני, אתה יכול לקבל יותר כסף עבור הכסף שלך אם אתה הולך עם החומרה הישנה-אך-עדיין-מצוינת בדגם של השנה שעברה, G5 15 5587, הזמינה מ- Dell ובמקומות אחרים במחיר נמוך מ- 700 $. מבחינה ערכית טהורה, 5587 יהיה הדרך ללכת, במיוחד אם אתה מוכן לעלות לסכום של 1,100 דולר.

 

שוב, ל- 5590 יש עיצוב מעודכן ורזה יותר וקטן יותר שמציב כמה יציאות מפתח מאחור, מה שהופך את זה לטוב יותר לנסיעות ולחיים בשולחן המחובר לציוד היקפי. מסביב לתצוגה יש שוליים דקים יותר כמו אלה שהיית רואה במחשבים ניידים יקרים יותר, מה שגורם לכל המכונה להיראות ולהרגיש פחות כמו מחשב נייד גיימינג ברמת הכניסה מבעבר. גם חיי הסוללה שלו טובים יותר, כך שבכל דרך שתחליטו ללכת – ישנים או חדשים – ה- G5 15 הוא עדיין אחד הבחירות המובילות שלנו למשחק עבור הכסף.

 

תכנון מחדש יעיל

אמנם דל לא השילה את כל כישורי המשחק של G5, אך היא מוגזמת מהגרסה האחרונה. זמין בשחור או במהדורה מיוחדת בצבע לבן, הגוף קטן ורזה מבעבר בגלל חלקי הלוחות הדקים יותר סביב התצוגה. יש פתחי אוורור מאווררים בעלי פרופיל נמוך בגב ועוד פתחי אוורור בצדדים ובתחתית (כמו גם לוח צפייה מהוה במהדורה המיוחדת), אך אף אחד מהם אינו ראוי להפליא. האוהדים לא יאפשרו לך לשכוח שהם שם כשאתה משחק, אבל זה לטובה. לא תשמע אותם הרבה כל הזמן.

 

אתה מקבל מקלדת ומשטח מספר מלא והיא מוארת בכחול עם שתי רמות בהירות וכרית המגע מוקפת בכחול. אם אתה נתקל בתצורה יקרה יותר, אתה יכול לקבל מקלדת עם RGB בעלת ארבעה אזורים תמורת 30 דולר נוספים. המקלדת טובה, אולי מעט רדודה, אך עדיין טובה להקלדה ומשחקים. (במחיר של 25 $ אתה יכול להוסיף קורא טביעות אצבע לסיפון המקלדת.) למרות שהייתי רוצה שיהיו לו כפתורים נפרדים למשחקים מזדמנים, משטח המגע המדויק מתפקד היטב ולא נדרש לי לחפש עכבר למעט משחק.

 

עוד מחשבים ומוצרים משלימים ניתן למצוא באתרים ברחבי הרשת. על ידי לחיצה כאן אפשר להנות ממגוון קופונים לKSP.

כתיבת תגובה