איך מנקים את הבית והשטיחים בתקציב נמוך

איך מנקים את הבית והשטיחים בתקציב נמוך

נסה שבעה טיפים ידידותיים לתקציב כדי לשמור על שטיח יפה:

 

תמיד לטפל בכתם

 

למרות שזה מפתה לשפשף, זכור להכתים כל פיצול במקום להתחכך בשטיח. ודא שאתה מקבל את זה מוקדם לפני שהכתם מתיישב בסיבים. לניקוי דליפות יין אדום השתמשו ביין לבן ושטפו במים חמים. הקפד לסטור, אל תקרצף על הכתם. יוצא מן הכלל לכך הוא הצלקות המרושלות, שמומחים ממליצים להשאיר עד לייבוש לפני שהן נעלמות.

 

היזהר במה שאתה משתמש לטיפול בפגמים

 

הקפידו להשתמש בבגדים לבנים או מכתים ניטרליים או במגבות מטבח בכדי להכתים את כתמיכם מכיוון שמגבות תה תוססות יכולות להעביר את צבען לשטיח ובכך להכפיל את הבעיה שלכם. בזמן שאתה עושה את זה, נסה לשמור על המחצלת שלך יבשה ככל האפשר, אולי השתמש במייבש שיער במצב עדין על הכתם.

 

תיקון זול

 

עבור כתמים אחרים, מומחים מציעים את מה שכבר יש לך בבית. אם אתה משאיר את לכה לציפורניים, מרח אצטון מדולל או מסיר לכה ומסיר נוזל כביסה על האזור הפגוע, לעומת זאת, עדיף לטפל בתרסיס שיער על בסיס אלכוהול ולהכתים אותו במטלית לחה.

 

שואבים אבק בקביעות ובצורה נכונה

 

שאיבת השטיחים שלך באופן קבוע תסייע בשימורם. בזמן שאתה שם, הקפד לשאוב לשני הכיוונים כדי להיות נקי מאבק מציק. ואם אתה באמצע האביב, נקה את המשטחים שלך, נקה את הקירות שלך, החלף את הסדינים, הלכלוך ואבק את אדני החלונות ועשה כל עבודת ניקיון אחרת לפני שתוציא את הרחף שלך. אחרת, אתה רק צריך לשאוב שוב.

 

זוז לאט

 

אמנם טבעי שתרצה להקטין את הרחף שלך במהירות האפשרית, בהדרגה לאורך זמן, בטווח הארוך, זה אומר שתיתן למכונה שלך אפשרות למצוץ את כל הקנים האלה על הרצפה שלך.

 

אל תקצץ פינות

 

למרות שאינך נדרש לעשות זאת בכל פעם, אם יש לך שטיחים מקיר לקיר, נוהג טוב לנקות את הקצוות בעזרת חיבור זרבובית מכיוון שהוא אוסף לעיתים קרובות אבק.

 

קבע פגישה עם ניקוי שטיחים

 

מדובר ברופא שטיחים או בשירות ניקוי שטיחים דומה. ניקוי השטיח שלך כמה רגעים בשנה, במיוחד לאחר אירועים גדולים כמו חג המולד, יכול לעזור בהרמת כתמים עיקשים ולהבטיח שהשטיח שלך מחזיק זמן רב יותר. אם אתה שוכר מכונה, העבר תחילה את התוצאות הטובות ביותר כי זה יעזור למנקה להסיר את האבק לפני שהוא מבצע את עבודתו.

 

באמצעות כל הדברים הללו תוכלו להפוך את הניקיון לבית והשטיחים ידידותיים לתקציב.

כתיבת תגובה