מדריך סגנון בגדי הים לנשים: מצאי מה הכי מתאים לך

מדריך סגנון בגדי הים לנשים: מצאי מה הכי מתאים לך

תיראה במיטבך ותרגיש הכי בטוח שלך בבגד הים שלך על ידי בחירת סגנון אופנתי שמדגיש ומשפר את התכונות הטובות ביותר שלך. תחמיא לנכסים שלך על ידי התאמת מבנה הגוף שלך לבגד ים שנותן לך את התמיכה הדרושה לך בסגנון יפה. בין אם אתם מחפשים אפקטים להרזיה וחיטוב, ובין אם אתם רוצים ליצור מראה עקום יותר, לנו יש בגדי ים לנשים המשלימים את דמותכם.

חזה גדול

נשים עם חזה גדול זקוקות לתמיכה עליהן ניתן לסמוך, כך שהן יכולות להיות פעילות כפי שהן רוצות בחוף הים, בבריכה או בכל מקום בו הן לובשות את החליפה. חפשו בגדי ים לנשים עם חזיות כוסות רכות עם תמיכה בחוט, ובחרו ברצועות עבות יותר ובגב גבוה יותר כדי להימנע מהחלקה מהחליפה. קנה בגדי ים לנשים בגודל כוסות לצרכים הספציפיים שלך, כך שתקבל תמיכה רבה בעיצובים קדימה לאופנה.

צורת אגס

אם יש לך ירכיים מפותלות, בחירה בתחתית חתוכה גבוהה יכולה לעזור ליצור אשליה של רגליים ארוכות ורזות יותר. תחתון מצויד בנער קצר יכול להפנות את תשומת הלב לאזור שאתה לא רוצה להתמקד בו, אבל חצאית שחייה שנופלת מתחת לחלק הגדול ביותר של הרגל יכולה לתת לך כיסוי בסגנון נשי למדי. מצאו בגד ים עם חלק עליון למשוך תשומת לב כדי למשוך עיניים למעלה, כגון כזה עם מחשוף צולל או כזה עם פרטים מהנים כמו סלסולים.

חזה קטן

כדי להדגיש חזה קטן ולהפיק את המרב ממה שאתה עובד איתו, תמיכה חוטית בחלק העליון יכולה להעניק לך הרמה נוספת. הימנע מחולצות תחבושת, שיכולות לשטח את החזה שלך, או מעיצובי צוואר גבוה שמסתירים אותך לחלוטין. חפשו פרטים המושכים תשומת לב בחולצות כמו חזיתות עניבה או סרוגה פלרטטנית. חולצות ביקיני דחיפות הן אופציה נוספת המעניקה לך דחיפה מובנית לחזה שלך.

מידה גדולה

המפתח עם בגדי ים פלוס לנשים הוא לאמץ את התכונות שאתה אוהב ולהדגיש את אלה עם בגדי הים שלך. אתה יכול לבחור בבגדי ים המציעים שליטה בבטן כמו טנקיות אופנתיות, תחתונים עם מותניים גבוהים או חלקים עם גרביים מחמיאים. חבקו חזה מלא עם בגד ים תומך כמו חלק תחתון של חוט אחד או חור מפתח סקסי. חצאיות שחייה פלרטטניות מציעות כיסוי לרגליים, או ללכת על גזרה גבוהה יותר כדי להאריך את הרגליים. האפשרויות הן אינסופיות!

 

קבל עזרה בהתאמה אישית למבנה הגוף שלך

קניית בגדי ים צריכה להיות מהנה וללא לחץ,. עיין במדריך ההתאמה שלנו, שעוזר לך למצוא את ההתאמה המושלמת בהתבסס על המותגים שאתה מסתכל עליהם.

 

למידע נוסף היכנסי לאתר https://shaked-online.com/