כלי הרשתות החברתיות הטוב ביותר עבור אנשי מקצוע

כלי הרשתות החברתיות הטוב ביותר עבור אנשי מקצוע

רוב אנשי המקצוע העסקיים רוצים את היכולת להשיג כרטיס ביקור תוך הודעה מוקדמת. אף אחד לא רוצה להתעסק בארנק או בכיסים ומחפש כרטיס ביקור שקיבלו לאחרונה מסיכוי. זה המקום בו כרטיס ביקור דיגיטלי מועיל. אפליקציה זו לקחה את ניהול כרטיסי הביקור לרמה אחרת. החלפת כרטיסי ביקור היא עסקה נפוצה מספיק. עם זאת, רוב הקלפים בסופו של דבר אבדו או זבל. אפליקציית ניהול כרטיסי ביקור אלקטרונית זו הופכת כרטיסי ביקור אבודים או לאשפה לנחלת העבר. בנוסף, כרטיסי ביקור שאבדו או שהוטלו עלולים לגרום לך להראות לא מאורגן ולא מקצועי. הפק את המרב מהרשתות החברתיות על ידי היכולת להשתמש בכרטיסים שלך ולאחזר אותם תוך זמן קצר.

 

היתרונות של מערכת ניהול כרטיסי ביקור דיגיטלית של דיגיטלי קארד

 

כרטיסי ביקור דיגיטליים מספקים יתרונות רבים. הם הופכים את הרשתות החברתיות לסינק בכך שהם נותנים לך את היכולת להעתיק או ליצור כרטיסים לפי הצורך. אתה יכול אפילו לשחזר כרטיסים שנמחקו בטעות מהאשפה שלך. יש אפשרויות רבות. אתה יכול אפילו לשתף כרטיסים עם אנשים אחרים באמצעות קישור קוד QR, טקסט, דוא"ל או מדיה חברתית. כל היתרונות הללו כוללים את ההטבה של היכולת להמיר כרטיסי נייר ללא הגבלה לכרטיסי ביקור דיגיטליים באמצעות התכונה סריקת כרטיסי OCR. אפליקציה זו עובדת אפילו עם Outlook ו- Google לאחסון כרטיסים לרשימת אנשי הקשר הכללית שלך, כמו גם העלאת כרטיסי ה- L-kort שלך ל- CRM לבחירתך.

 

תכונות שימושיות

 

אולי אחת התכונות החדישות ביותר באפליקצייה היא היכולת להעלות סרטונים של 30 שניות ולשתף אותם. אתה יכול אפילו לרשום הערות מהירות ותזכורות פשוטות לעצמך. בנוסף, כפתור חתימת הדוא"ל הממתין לפטנט מאפשר לך לחבר בקלות כרטיסי L-mail להודעות דוא"ל. L-Card Pro אפילו מאפשר לך לתרגם כרטיסים לשפות אחרות ועובד בצורה חלקה על מגוון רחב של מכשירים.

 

השתמש בו עם מדיה חברתית

 

אפליקציה זו עובדת היטב עם הרבה פלטפורמות מדיה חברתית, ומאפשרת לכם לשתף חלק בכרטיסי ביקור בצורה חלקה במגוון רשתות. הרשת בחשבונות המדיה החברתית המועדפת עליך מעולם לא הייתה כה קלה. ל- L-Card Pro פונקציות רבות מעבר לניהול כרטיסי ביקור. היכולת של L-Card Pro להתחבר ולעבוד עם מדיה חברתית, גוגל, אאוטלוק ומפות, הופכת אותו לכלי רב-פונקציונאלי ורב-תכליתי באמת עבור איש המקצוע העסקי הרציני. יישום זה ממשיך להתעדכן בקולגות וברשתות החברתיות קל ויעיל.

 

L-Card Pro מקל על החלפת כרטיסי ביקור עם לקוחות פוטנציאליים. עם כל כך הרבה תכונות שימושיות, קל לנהל את כרטיסי הביקור שלך ולמצוא כרטיסים תוך הודעה מוקדמת. לא תצטרך עוד לדאוג להיראות לא מאורגנת ולא מקצועית בכל מה שקשור לאיתור כרטיס. עקוב בקלות ומצא את הקלפים שאתה מחפש בתוך דקות, ובנוסף ליהנות מהיתרונות המועילים האחרים המאפשרים לך להתעדכן ברשתות החברתיות שלך.

כתיבת תגובה