כיצד לחסוך כסף על מצרכים ללא קופונים והנחות?

כיצד לחסוך כסף על מצרכים ללא קופונים והנחות?

אם אתם מחפשים איך לחסוך כסף על מצרכים ללא קופונים – יש לי רשימה מצוינת של שיטות. אינך צריך לגזור קופונים ולחקור אלפי עסקאות מדי שבוע כדי לחסוך כסף. יש כמה טריקים למשחק שיגרמו לך לצמצם עלויות תוך זמן קצר בכלל.

כיצד לחסוך כסף על מצרכים ללא קופונים?

כן, הפוסט הזה עוסק כולו בחסכון בלי הקופונים, אבל הוא עדיין מלא במידע שתוכלו להשתמש בו במסעות הקניות שלכם.

ערכו תוכניות ארוחות סביב מכירות בחנות

זו השיטה המנוסה והאמיתית שאמא שלך כנראה לימדה אותך. קנייה של עלוני המכירות בכל שבוע תעניק לך חיסכון גדול על פריטים רבים. רק היזהר שאתה לא קונה פריטים שנמצאים במבצע שלא היית משתמש בהם בדרך כלל. אם זה במבצע, זה לא אומר שזה מבצע נהדר עבורך ועבור המשפחה שלך.

 

צפו למחירים הטובים ביותר עבור בשרים שאתם משתמשים בהם באופן קבוע. אל תקנו דגים רק בגלל שהם במבצע אם המשפחה שלכם לא אוהבת דגים. הסתיו והחורף הם לעתים קרובות הזמן הטוב ביותר עבור מחירי הודו ועוף. סטייקים, בשר בקר טחון וצלעות חזיר הם בדרך כלל מחירים נמוכים יותר במהלך חודשי הקיץ לצלייה.

הצטייד בירקות בעונה. אני אוהב להרים דברים כמו קישואים ודלעת או קלח תירס בקיץ כשהם בני 3 או 4 תמורת כמה שקלים. אני יכול לפרוס, לגרוס, או להכין ולהקפיא לשימוש מאוחר יותר בשנה. אל תקנו פריטים מחוץ לעונה עבור עלויות גבוהות יותר.

היזהר לגבי מכירת מזון ארוז. דבר אחד שאני שם לב אליו הוא איך החנויות מרבות לך להתעסק עם דברים כמו קופסאות של מקרוני וגבינה, או המבורגר עוזר בעלויות נמוכות. כשאני מבצע את התמחור שלי, גיליתי שקניית המרכיבים הנפרדים והכנת מספר אצוות בסופו של דבר תהיה הרבה יותר זולה בטווח הארוך.

תעשה תוכנית ותעמוד בה

 

זה קשה לי לפעמים. תוכנית התפריט שלי אומרת שאנחנו אוכלים אורז וביצה הלילה, אבל הבטן שלי אומרת שאני רוצה עוף. למרות שזה לא תמיד קל, זה באמת עוזר לתכנן מראש ולדבוק בתוכנית הזו. תוכנית ארוחות שבועית היא דרך מושלמת לשמור על המסלול.

 

מעניין: קודי קופון לאלי אקספרס בלחיצה כאן >>>

בישול בשר בכמות גדולה

אחת הדרכים שאני מוצא לחסוך כסף היא לקנות בשר בתפזורת ולבשל אותו מבעוד מועד לארוחות קלות יותר. בישול חבילה משפחתית ענקית של עוף ואז גריסה שלו מקל עליי להקציף טאקו, עטיפות או אפילו מרק עם הרבה חלבון. על ידי שימוש בבשר המכירה ובישולו ובמקרר (או במקפיא), אני יכול לדבוק בתפריט שלי בקלות רבה יותר בשבועות עמוסים.

קנה פריטים בכמויות גדולות כאשר החסכון טוב

כשאתה שואל איך לחסוך כסף על מצרכים, אחת התשובות הראשונות שלי תהיה לקנות בכמויות גדולות. ישנן דרכים רבות לעשות זאת שבסופו של דבר מועילות.

 

פריטים בתפזורת לא תמיד מתומחרים נמוך יותר. לכן, היזהר והשווה מחיר ליחידה כשאתה עושה קניות. כמו כן, זכרו שלפריטים בתפזורת יהיו תאריכי תפוגה, כך שאם אינכם חושבים שתוכלו להשתמש ב-20 פחיות שעועית ירוקה לפני שפג תוקפן, אל תרגישו אשמה על ההוצאות של כמה סנטים נוספים כדי לקנות פחיות בודדות.

קנו בחנויות מוזלות

אחד המקומות האהובים עלי בכל הזמנים לקנות מצרכים הוא אושר עד. לחנות הזו יש מבצעים ומחירים מדהימים שאי אפשר לנצח. אם אין לך אושר עד באזור שלך, חפש חנויות מוזלות אחרות. החנויות האלה באמת יכולות לעזור לחסוך כסף מבלי להקריב את האיכות או את האוכל שאתה אוהב.

גדל את התוצרת שלך

הטיפ האחרון שלי הוא כזה שמתאים למי שנהנה לטפל בגינה. זהו תחביב דו-מטרה ודרך מצוינת לחסוך כסף על מצרכים. אם אתה אוהב לגנן, הקפד לשתול את הירקות האהובים עליך באביב ובקיץ ואז קצור את היבול שלך כדי לחסוך בתוצרת לאורך הקיץ. אם אתה עושה שימורים ביתיים או מקפיאים מזון, זוהי דרך נוספת לחסוך כסף על מצרכים כל השנה.

 

אם תהיתם איך לחסוך כסף על מצרכים בלי להשתמש בקופונים, הרשימה למעלה מלאה בשיטות מדהימות שקל לשלב בשגרה שלכם.